Jaký centrální vysavač potřebujete

?
?
?

Aktuálně

PROFI 1.2.1 vysavač s 15 m navijákem

PROFI 1 s 15m navijákem PROFI 1.2.1

Tento nejoblíbenější model PROFI je nyní vybavený mechanickým navijákem kabelu, který je umístěný ve víku a umožní Vám během 10 vteřin pohodlně navinout celý 15m kabel!

  • 4 990
  • 179
zaváděcí cena

Výhody centrálních vysávacích systémů

PROFI EUROPE

Master Profi je moderní a dynamicky se rozvíjející evropská společnost vyrábějící vysavače značky PROFI-EUROPE. Firma zahájila výrobu v roce 1997, když se vyčlenila z renomovaného výrobce vysavačů a spotřebičů pro domácnost a specializovala se na oblast průmyslových a speciálních vysavačů.

V současnosti patří mezi vedoucí evropské výrobce v této oblasti. Základem je tým konstruktérů s mnohaletou zkušeností a nejkvalitnější evropská součástková základna.

S výrobky společnosti se můžete setkat téměř ve všech koutech světa pod logem PROFI-EUROPE nebo značkou některého renomovaného výrobce. Nejdůležitějším faktorem rychlého rozvoje firmy je neustálý inovační proces, který dovoluje uvádět na trh každoročně několik nových výrobků.

Vysoká pozice značky na českém i slovenském trhu byla vybudována především na základě velmi dobrých zkušeností zákazníků při používání naších přístrojů.