Jaký centrální vysavač potřebujete

?
?
?

Aktuálně

Podívejte se na video jak si vede PROFI 45 s multifiltrem na stavbě

Co umí PROFI 45 s multifiltrem ?

Číst dále

Čištění kotlů a kamen PROFI 5.1.MFDK

Aby Váš automatický kotel na tuhá paliva opravdu přinesl slibovanou úsporu, musíte ho pro dosažení vysoké účinnosti pravidelně čistit. Víte čím a jak?

  • 6 390
  • 236
PROFI 5.1 MFDK

Výhody centrálních vysávacích systémů

PROFI EUROPE

Master Profi je moderní a dynamicky se rozvíjející evropská společnost vyrábějící vysavače značky PROFI-EUROPE. Firma zahájila výrobu v roce 1997, když se vyčlenila z renomovaného výrobce vysavačů a spotřebičů pro domácnost a specializovala se na oblast průmyslových a speciálních vysavačů.

V současnosti patří mezi vedoucí evropské výrobce v této oblasti. Základem je tým konstruktérů s mnohaletou zkušeností a nejkvalitnější evropská součástková základna.

S výrobky společnosti se můžete setkat téměř ve všech koutech světa pod logem PROFI-EUROPE nebo značkou některého renomovaného výrobce. Nejdůležitějším faktorem rychlého rozvoje firmy je neustálý inovační proces, který dovoluje uvádět na trh každoročně několik nových výrobků.

Vysoká pozice značky na českém i slovenském trhu byla vybudována především na základě velmi dobrých zkušeností zákazníků při používání naších přístrojů.